#benimakademim
 
ÇIFT ELMAS

Güney Akademi Number One. Buraya geldigimde hem basketbol hem sosyal açidan çok zayiftim. Burda sadece basketbol ögrenmedim. Neredeyse tüm arkadaslarimi bana bu kulüp kazandirdi. Karakterim burda sekillendi. Yaklasik 4 senedir bu kulüpteyim, geldigim zaman ve simdiki halimi karsilastirdigimda bu kulübün bana neler kazandirdigini daha iyi anliyorum. Güney Akademi yuvamiz Nebil Hoca babamiz. 
 
Berat Dumlu

Güney Akademili olmak zordur tüm Hatayla savasirsin Hatayli olmak daha zordur Güney Akademi ile savasirsin
 
İsmet Mercanoğlu

Basarinizla # IZ BIRAKTINIZ

Basarinizin # IZINDEYIZ 

Basarilarinizi # IZLIYORUZ
 
Eyyüp Çetin

Yolumuz çoktan ayrilmis olsada, Güney Akademi bana güzel arkadasliklar, güzel anilar, kaliteli ve ahlakli spor anlayisi, disiplin katti. Basketbolu bana sevdirdi.

Basarilar. 

 
Cüneyt Cihnioğlu

 Güney Akademi benim için önce oglumun düzenli spor yapabileceği bir kurum idi, sonra gördüm ki burasi hocalari, sporculari ve ben fazla bulunamasam da velileri ile bütünlesmis bir aile imis, daha nice on yillara...
 
Mutia Ulaş

Çocuklarimizi gözümüz kapali emanet ettigimiz,tanistigimiz yildan beri bize onur ve gurur veren tek kulüp...Hatay basketbolunu ileriye tasidiginiz ve çocuklarimiza yalnizca basketbolu degil bir aile olmayi ögrettiginiz için tesekkürler...Hep birlikte nice 10 yillara... 

 
Fikret Çöloğlu

10.yilinizda bulustuk ama kisa sürede gördük ki "Ben " degil "BIZ"olmayi basarmissiniz. 
 
Fuat Mavi

Dogdugumuz günden beri hep yanyana olduk hiç ayrilmadik senin kisiligin ve sporda göstermis oldugun özveri ve basarilardan dolayida oglumu sana emanet ettim.bu yolda durmayacak seninle beraber basarilara kosacak.

basarilarinin devamini dilerim .

Sevgi ve saygilar
 

Sayfa      1      2      3      4     
 
 
© 2018 - Güney Akademi Vodanet